Choď na obsah Choď na menu
 


50 CENT

27. 9. 2008

číta sa  [ fifty sent ]

Stiahni si celý album :


ZIP súbor s pesničkami od tohto interpreta.

 

článok o tomto spevákovi,trošku bulvár

50 Cent prehovoril o Eminemovom comebacku

Eminem 50 Cent

50 Cent potvrdil, že najslávnejší biely raper pracuje na novom materiáli a plánuje comeback. Malo by sa tak stať už čoskoro a podľa Fiftyho bude jeho album ďaleko kvalitnejší ako čokoľvek čo v súčasnosti v hip-hope vychádza. 35-ročný raper, známy aj pod menom Slim Shady, vydal svoj posledný album 'Encore' v roku 2004.

50 Cent, vlastným menom Curtis Jackson, sa o Eminemovi rozprával s redaktormi magazínu BANG Showbiz: "Myslím, že keď sa vráti, bude mu okamžite patriť miesto rapového umelca číslo jeden. Mal som možnosť počúvať jeho nové veci a som si istý, že je to lepšie ako čokoľvek, čo teraz vychádza."

Raper, ktorému Eminem na začiatku kariéry pomohol k presadeniu sa na hip-hopovej scéne, o svojom kolegovi a priateľovi rozprával aj v aktuálnom rozhovore pre BBC Radio 1 Newsbeat. "Už onedlho ho uvidíte. Pracuje na tom. Strávil som víkend v jeho dome. Aj keď sa pokúša relaxovať a zostať doma, je preňho nemožné zostať a nič nerobiť." - povedal.

Fifty však zároveň prezradil, že Eminem, ktorý priebežne nahrával nový materiál už počas posledných mesiacov, sa v súčasnosti zameral na absolútne nové veci a všetko, čo napísal doteraz, necháva ležať prachom, pretože s tým nie je spokojný. "Eminem je iný. Množstvo materiálu, ktorý doteraz napísal, nebude nikdy použité. Musí cítiť, že sa to práve stalo, že je to nové a súčasné. Taký je proste jeho kreatívny prístup k tvorbe."

33-ročný raper sa nechal počuť aj o svojich vlastných plánoch. V súčasnosti sa popri hudbe čoraz viac venuje herectvu. V najnovšom filme režiséra Jona Avneta s názvom Righteous Kill sa predstaví po boku hereckých legiend Roberta De Nira a Al Pacina. Fifty tiež chystá vlastný film, ktorý napísal, produkoval, režíroval a dokonca v ňom aj hrá. Jeho nový album s názvom 'Before I Self-destruct' vyjde 9. decembra.

 

Videá :

candy shop (50 cent)

 50 cent P.I.M.P.