Choď na obsah Choď na menu
 


Intel Metro – nejtenší notebook na svete

3. 11. 2008


29.05.2007 - Jan Güttler
IIntel na svojom vývojárskom fóre predstavil minulý mesiac nový notebook Metro. Magazín"Business week" sa na tento notebook pozrel do hĺbky, takže sme pre vás mohli zistiť pár informácií o tomto prichádzajúcom"hite" .

Intel na svojom vývojárskom fóre predstavil minulý mesiac nový notebook Metro. Magazín"Business week" sa na tento notebook pozrel do hĺbky, takže sme pre vás mohli zistiť pár informácií o tomto prichádzajúcom"hite" ktorý by sa mal objaviť na našich pultoch na prelome rokov 2007/2008.

http://katalog-notebookov.sk/clanky/intel-metro-nejtenci-notebook-sveta.jpg

Metro je moderný ultra tenký laptop, ktorý meria menej ako 7 palcov/17,8mm/ a váži neuveriteľných 0,981 kg. Mobilitu, ktorá je u Intel Metro na prvom mieste ocenia nielen bizmismeni ale tiež ženy. laptop ponúka oveľa viac ako len dobrý vzhľad, plány hovoria že by nemalo chýbať bez káblové pripojenie. Veľký "e-papierový displej" na veku, ktorý nespotrebuje moc energie počas spánkového režimu notebooka, zobrazí kalendár alebo napr. fotku.

 

 

Žiadne podrobnejšie informácie o CPU, HDD, GPU alebo RAM neboli zatiaľ zverejnené. Táto novinka je tiež niekedy neoficiálne nazývaná ako "RAZR-ovo tenký" notebook,v každom prípade sa máme na čo tešiť.